недела, април 18, 2021
6 °c
Skopje
10 ° нед
9 ° пон
9 ° вто

Tag: светско

Македонија оди на Светското ракометно првенство во Египет, Чешка се откажа

Машката македонска сениорска ракометна репрезентација ќе биде дел од ново Светско ракометно првенство, кое утре почнува во Египет. Нашите репрезентативци ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 47 1 2 47