четврток, април 22, 2021
13 °c
Skopje
11 ° чет
8 ° пет
11 ° саб

Tag: предвидувања

Предвидувањата на Deloitte во секторот технологија, медиуми и телекомуникации: виртуелна реалност, виртуелни посети на лекар, клауд и спортска технологија се сè поприсутни

Deloitte Global објави ново издание на „Предвидувања за секторот технологија, медиуми и телекомуникации“ во кој ги претставува начините на кои ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 4 1 2 4