петок, февруари 26, 2021
10 °c
Skopje
10 ° пет
5 ° саб
4 ° нед

Tag: понуда

А1 со нова атрактивна понуда: Со А1 Combo попуст од 20.000 денари за смартфон или смарт телевизор

А1 Македонија со големо задоволство ја најавува најновата промоција креирана да одговори на корисничките потреби на целото семејство, деловните субјекти ...

Прочитај повеќе

Неодолива A1 понуда за припејд сегментот во мобилната телефонија: 10GB за 299 денари сурфање цел месец

А1 Македонија го збогатува своето припејд портфолио во мобилната телефонија и ја објавува најновата исклучително поволна промотивна понуда за сите ...

Прочитај повеќе

Основната каматна стапка и понудата на благајнички записи се непроменети, раст на девизните резерви

Вчера се одржа редовна седница на Комитетот за оперативна монетарна политика на Народната банка, на којашто беа разгледани најновите економски ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 70 1 2 70