недела, јуни 13, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: погреб

Легендата испратен на вечен одмор: Погребот на Марадона беше обележан со нереди и судири со полицијата!(ВИДЕО)

На последното збогување присуствуваа само семејството и пријателите. Според многумина, најдобриот фудбалер на сите времиња и, дефинитивно, најголемиот во историјата ...

Прочитај повеќе