среда, септември 22, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: пандев

Ангеловски и Пандев со благодарници од АМС: Тимот докажа – кога има слога, има и успех!

Агенцијата за млади и спорт денеска им додели благодарници на сега веќе ексселекторот на машката македонска фудбаласка репрезентација Игор Ангеловски ...

Прочитај повеќе

„Гранде“ Пандев потврди дека утре го игра последниот меч за Македонија!

Легендарниот македонски капитен Горан Пандев, потврди дека утре против Холандија ќе го одигра својот последен меч за македонската репрезентација, заминувајќи ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 9 1 2 9
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00