среда, септември 22, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: новата

Анѓушев присуствуваше на отворањето на новата фабрика „ОДВ електрик“

Заменик-претседателот на Владата задолжен за економски прашања, Кочо Анѓушев, присуствуваше на свеченото отворање на фабриката на компанијата „ОДВ електрик“ во ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 9 1 2 9
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00