четврток, април 22, 2021
13 °c
Skopje
11 ° чет
8 ° пет
11 ° саб

Tag: никаде

Најновиот филм на Фатих Акин, „Од никаде“, „Пикова дама“ на Лунгин и документарец за „Оејзис“ на „Синедејс“

Најновиот филм на режисерката Фатих Акин, „Од никаде“, вечерва во 20 часот ќе биде прикажан во киното „Милениум“ во рамки ...

Прочитај повеќе