недела, јуни 13, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: нацевска

Нацевска: Mеркитe на Народната банка дадоа резултати во корона-кризата

Вицегуверенерката на Народна банка, Емилија Нацевска, оценува дека мерките преземени од Народната банка дале резултати во досегашниот тек на корона-кризата.Според ...

Прочитај повеќе