четврток, февруари 25, 2021
1 °c
Skopje
9 ° чет
11 ° пет
6 ° саб

Tag: метал

Ретка сцена фатена од објектив на камера: Гром двапати удри во автомобил во текот на возење (видео)

Ситуацијата во која гром удира во автомобил сигурно не е вообичаена појава. Меѓутоа, приказната дека гром никогаш не погодува исто место ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 4 1 2 4