четврток, јули 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: коронавирус

Филипче: Граѓаните треба да бидат свесни дека ако не се вакцинираат, имаат голема шанса да завршат во болница

Граѓаните треба да бидат свесни дека ако не се вакцинираат имаат сериозно голема шанса да заболат од коронавирусот кој што ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 111 1 2 111
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00