понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: клиенти

Адвокатски искуства: Како ја зголемив ефикасноста во работењето и го зголемив бројот на клиенти

Петар е почитуван адвокат од Скопје, секогаш пријателски настроен, пријатен за разговор, професионалец кој се труди да гради долгорочни односи ...

Прочитај повеќе

Македонската Банкарска Асоцијација ги повикува клиентите на банките и штедилниците да извршат упис во регистарот за вистински сопственици

Македонската Банкарска Асоцијација ги повикува сите правни лица - клиенти на деловните банки и штедилници кои подлежат на обврската за ...

Прочитај повеќе

Корона кризата не ги уплаши граѓаните – кој има штеди, кој нема се задолжува – растат и депозитите и кредитите

Корона кризата не ги заплаши граѓаните- кој има штеди во банка, кој нема позајмува од банка. Податоците на Народната банка ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 18 1 2 18
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00