понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: квадрат

Се продаваат 11.000 станови, во Битола цените паднале за 8.000 денари по квадрат

Цените на недвижностите бележат благ пад, поради зголемената градежна активност, а значително намалената побарувачка на станови. Директорот на Агенцијата за ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 3 1 2 3
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00