петок, април 16, 2021
11 °c
Skopje
7 ° пет
11 ° саб
10 ° нед

ЕВН Македонија доби награда за долготрајното членство во Стопанската комора на Македонија

На одбележувањето на 98-та годишнина од постоењето на Стопанската комора на Македонија, ЕВН Македонија беше одликувана со „Награда за долготраен ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 20 1 2 3 20