среда, април 21, 2021
11 °c
Skopje
10 ° сре
12 ° чет
8 ° пет

Tag: дигитална

До септември треба да профункционира дигиталната платформа преку која домашните компании од индустријата ќе изнаоѓаат нови пазари

До септември годинава се очекува да биде подготвена новата дигитална платформа која ќе им помогне на домашните индустриски комапнии да ...

Прочитај повеќе

ЕВН Македонија продолжува со дигитализација на услугите: „Пријави состојба“ е најновата онлајн алатка на ЕВН за корисниците

ЕВН Македонија продолжува со дигитализација на своите услуги со воведување на нова услуга за онлајн пријавување на состојба на броило. ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 9 1 2 9