среда, декември 2, 2020
-5 °c
Skopje
2 ° сре
4 ° чет
5 ° пет

Tag: германија

МЖСПП: Цистерната под притисок со винил хлорид мономер безбедно пристигна во Германија и се чека согорување

Министерството за животна средина и просторно планирање, фирмата „Екоцентар 97“ ДООЕЛ Скопје и Државниот инспекторат за животна средина информираат дека ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 154 1 2 154