среда, јули 28, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Потенцијални инвеститори во Лондон ќе се запознаат со бизнис можностите во Македонија

Владина делегација предводена од премиерот Никола Груевски од вечерва престојува во економска посета на Лондон, Велика Британија. На форум, кој ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 9 1 2 9
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00