петок, април 16, 2021
11 °c
Skopje
7 ° пет
11 ° саб
10 ° нед

Tag: јунајтед

Шефот на Манчестер Јунајтед најавува крај на трансферите вредни стотици милиони

Потпретседателот на Манчестер Јунајтед, Ед Вудвард смета дека претстојниот трансфер прозорец ќе има сосема поинакво лице заради пандемијата од коронавирус. ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 73 1 2 3 73