вторник, септември 21, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Социјалното претприемништво и интеграцијата на ранливите категории тема на новиот документарен филм на Небојша Јовановиќ

Во текот на август, филмската екипа предводена од режисерот Небојаша Јовановиќ, директорот на фотографија Дарио Секуловски  и тонецот Илир Џељадини, ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 39 1 2 39
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00