вторник, април 20, 2021
11 °c
Skopje
9 ° вто
10 ° сре
10 ° чет

Tag: угостителство

Туристичко-угостителскиот сектор без поголема поддршка го очекува колапс

Туризмот и угостителството имаат значителен придонес во домашната економија, но покрај позитивните социјално-економски влијанија кои ги имаат овие дејности, тие ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 2 1 2