среда, декември 2, 2020
-5 °c
Skopje
2 ° сре
4 ° чет
5 ° пет

Tag: трајковски

Отворен конкурсот за стипендиите „Борис Трајковски“ за школување во меѓународната гимназија „Нова“

Учениците од деветто одделение од целата земја кои сакаат да го продолжат образованието во гимназијата „Нова“ во Скопје, од денес ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6