среда, јули 28, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Американците издадоа ново предупредување за несаканите ефекти на вакцината на „Џонсон и Џонсон“

Американската агенција за храна и лекови (ФДА) издаде ново предупредување за вакцината на „Џонсон и Џонсон“, наведувајќи податоци кои сугерираат ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 227 1 2 227
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00