недела, декември 5, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Чеферин би сакал Јуве, Реал и Барса да излезат од УЕФА: Се обидоа да го убијат фудбалот

Претседателот на УЕФА, Александер Чеферин, останува огорчен на трите преостанати клуба во Европската суперлига, Јувентус, Барселона и Реал Мадрид, велејќи ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 106 1 2 106
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00