среда, декември 2, 2020
-5 °c
Skopje
2 ° сре
4 ° чет
5 ° пет

Tag: платформа

Витаминка обезбеди пристап до едукативна платформа за помош при онлајн учење за децата на своите вработени

Со цел олеснување на образовниот процес Витаминка за своите вработени кои што имаат деца вклучени во онлајн наставата, обезбеди премиум ...

Прочитај повеќе

Speak Out: Неограничено споделувај идеи и креирај онлајн со новата опција на Македонски Телеком

Неограничено користење и споделување идеи преку омилените социјални мрежи без трошење на интернетот од тарифата Активирање на опцијата Speak Out ...

Прочитај повеќе

До септември треба да профункционира дигиталната платформа преку која домашните компании од индустријата ќе изнаоѓаат нови пазари

До септември годинава се очекува да биде подготвена новата дигитална платформа која ќе им помогне на домашните индустриски комапнии да ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 22 1 2 22