среда, декември 8, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: олимписки игри

Кој ќе го земе кајмакот на пазарот, и кој ќе претрпи зaгуби заради Олимпијадата? Берзите веќе имаат фаворити

Пресметано е дека годинашните Олимписки игри ќе чинеле 7,5 милијарди американски долари доколку беа реализирани на време. Експертите, пак, сметаат ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00