среда, декември 8, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

18 поранешни НБА кошаркари обвинети за измама со здравствено осигурување

Осумнаесет поранешни НБА кошаркари се обвинети за измама со здравственото осигурувањеод околу четири милиони долари, соопштија официјалните лица. Според обвинението, ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 75 1 2 75
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00