среда, јули 28, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: луксуз

Луѓето се воодушевени од изгледот на вилата на славниот шармер и неговата драга: „Милионери со сериозен вкус“

Џејсон Статам и неговата свршеница Роузи ја реновираат куќата во минималистички стил. Британската манекенка Роузи Хантингтон Вајтли (30) на социјалната ...

Прочитај повеќе

Вакцина-туризам само за богати: приватен авион, вакцинација и три недели одмор во луксузни хотели

Весникот „Ла република“ пишува за новата туристичка понуда за богатите, а „пакетот“ опфаќа и вакцинација против Ковид-19. Според весникот, на ...

Прочитај повеќе

Герила акција на Божиновски часовници и накит и иницијативата #МетиСиСоКласнето – Свеста е луксуз

Дали дефиницијата за луксуз се менува? Ова прашање  преку својот излог го постави компанијата застапник за луксузни брендови „Божиновски часовници ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 137 1 2 137
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00