среда, декември 2, 2020
1 °c
Skopje
1 ° сре
4 ° чет
5 ° пет

Tag: лохшелер

Opel продолжува со напорите за електрификација: Електричниот Movano ќе дебитира во 2021 година

Целосното портфолио на лесни комерцијални возила треба да се електрифицира до крајот на следната година Девет електрифицирани возила во најважните ...

Прочитај повеќе