понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

ЛУКОИЛ Македонија – домаќин на петтите спортски игри на Балканската меѓурегионална организација „ЛУКОИЛ“ во Охрид

Во периодот од 27 до 30 мај 2021 година во Охрид, Македонија, беа одржани петтите спортски игри на Балканската меѓурегионална ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 30 1 2 30
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00