вторник, октомври 19, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: заработка

Македонските банки за првите три месеци од годината заработиле речиси 19 милиони евра

Македонските банки во првиот кваратал од годинава заработиле 18,6 милиони евра, покажуваат податоците на Народната банка. Статистиката покажува дека корона ...

Прочитај повеќе

Најбогатите Македонци се побогати – која е Скопјанката која заработи 17,2 милиони евра?!

Најбогатите Македонци стануваат се побогати. Скопјанката која во 2018 година заработила фантастични 17,2 милиони евра ги претрка нејзините колеги од ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 35 1 2 3 35
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00