петок, април 16, 2021
11 °c
Skopje
7 ° пет
11 ° саб
10 ° нед

Tag: европско

Македонија е чекор поблиску до ЕП – Ракометарите победија во Швајцарија

Македонската ракометна репрезентација ја забележа втората победа во квалификацискиот циклус за пласман на Европското првенство. Македонија славеше над Швајцарија, во ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 32 1 2 3 32