понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Ангеловски: Ќе се бориме за секоја педа на теренот за да стигнеме до позитивен резултат против Полска

Селекторот на македонската фудбалска репрезентација Игор Ангеловски за утрешниот дуел со Полска најави агресивна игра од страна на своите избраници ...

Прочитај повеќе

ЛШ: Тотенхем го помина Сити во меч каков што ретко се гледа, Ливерпул пред мега-дуел со Барса! (видео)

Тотенхем ќе се судри со најголемото изненадување во Лигата на шампионите, Ајакс во полуфиналето, додека Ливерпул ќе оди на пресметка ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 14 1 2 14
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00