недела, декември 5, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: дизел

Се укина дополнителната акциза на дизел горивото, на врата тропа еко-таксата, граѓаните повеќе зијан одколку ќар!?

Движењето на цените на светските берзи на нафтата ја укинаа зголемената акциза од два денари за дизел горивото. Но сега ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 30 1 2 30
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00