среда, јули 28, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: гориво

ОКТА ги објави финансиски резултати за првиот квартал од 2021 година

Подобрена профитабилност во услови на продолжена рецесија како резултат на оперативните подобрувања и повисоките меѓународните цени на горивото. Долготрајната рецесија ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 16 1 2 16
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00