среда, април 21, 2021
11 °c
Skopje
10 ° сре
12 ° чет
8 ° пет

Tag: гледаат

Илиевски: Сите нé гледаат како аутсајдери, тоа е нашата шанса

Капитенот на македонската кошаркарска репрезентација, Владо Илиевски, со умерен оптимизам го најавува учеството на националниот тим на Европското првенство. Најискусниот ...

Прочитај повеќе