среда, април 21, 2021
11 °c
Skopje
10 ° сре
12 ° чет
8 ° пет

UM ги соопшти резултатите од Wave 9, глобалното истражување за навиките на корисниците на социјалните медиуми

Wave 9: Значењето на моментите го отсликува однесувањето на активните интернет корисници врз основа на 60 милијарди кликови и примерок ...

Прочитај повеќе