недела, февруари 28, 2021
11 °c
Skopje
3 ° нед
5 ° пон
6 ° вто

Tag: брлин

Погледнете го официјалниот трејлер на „Господ постои, името ѝ е Петрунија“ и ексклузивни “Behind the scene” фотографии(фото+видео)

На неколку дена пред светската премиера на филмот „Господ постои, името ѝ е Петрунија”, Продукцијата „Сестри и Брат Митевски“ го ...

Прочитај повеќе