сабота, октомври 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: авионски

Поради маглата во застој авионскиот сообраќај, се очекува нормализирање до пладне

Авионскиот сообраќај на аеродромот „Александар Велики“, кој од вчера е во застој поради временските услови, се очекува да се нормализира од денеска ...

Прочитај повеќе
Страна 3 од 3 1 2 3
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00