среда, август 4, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Висар Фида: Со неодамнешните економски реформи, Македонија го создаде најатрактивниот пакет во Европа (Интервју)

Во рамките на широката проценка на инвестициската клима во Македонија, не постои сомнеж дека секоја земја има некои клучни фактори...

Прочитај повеќе
Страна 10 од 10 1 9 10
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00