среда, април 21, 2021
11 °c
Skopje
10 ° сре
12 ° чет
8 ° пет

Партнерство на Македонски Телеком и Т-Мобиле Македонија со Спортскиот клуб „Вардар“

На денешната заедничка прес-конференција, Македонски Телеком и Т-Мобиле Македонија и спортскиот клуб „Вардар“ го официјализираа договорот за партнерство. Со свеченото ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 24 1 2 24