среда, април 21, 2021
6 °c
Skopje
10 ° сре
12 ° чет
8 ° пет

Tag: фудбалери

Навивачите на Ливерпул ја прекршија забраната за собири и организираа пречек за тимот (видео)

Натпреварите во англиската лига се затворени за гледачите поради пандемијата на коронавирус, но навивачите на Ливерпул вчера сепак најдоа начин ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 27 1 2 27