четврток, февруари 25, 2021
12 °c
Skopje
9 ° чет
11 ° пет
6 ° саб

Tag: список

Британија ќе воспостави воздушни мостови со европски дестинации

Велика Британија ќе воспостави „воздушни мостови“ кои ќе овозможат патување без карантин кон попопуларните европски одморалишта, пишуваат британските медиуми. Италија, ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6