петок, февруари 26, 2021
10 °c
Skopje
10 ° пет
5 ° саб
4 ° нед

Tag: сектор

Автомобилскиот сектор бара одложена финансиска помош, пари од буџетот да добијат до крајот на идната година

Автомобилскиот сектор е сериозно погоден од Ковид -19. Освен проблемите во глобалниот ланец на добавувачи започнати со иницијалното ширење на ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 52 1 2 52