сабота, февруари 27, 2021
5 °c
Skopje
6 ° саб
5 ° нед
6 ° пон

Tag: роналдо

Роналдо може да се пресели во Манчестер јунајтед, спонзорот на клубот е подготвен да плати за трансферот

Компанијата „Шевролет“, генерален спонзор на Манчестер јунајтед, е подготвена да го финансира трансферот на напаѓачот на Јувениус, Кристијано Роналдо, објави ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 34 1 2 34