четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: полиција

ЦГК: Најголемо зголемување на вработените во полицијата, а најголемо намалување во одбраната

Центарот за граѓански комуникации (ЦГК) го објави истражувањето и базата на податоци на вработувањата во министерствата и општините во последните ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 10 1 2 10
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00