среда, февруари 24, 2021
15 °c
Skopje
7 ° сре
9 ° чет
11 ° пет

Tag: награди

Шпаркасе Банка Македонија добитник на наградите „Fastest Growing Corpоrate Bank North Macedonia 2020“ и „Fastest Growing Retail Bank North Macedonia 2020“

Врз основа на спроведено рангирање на банките во Република Северна Македонија од страна на „Global Banking and Finance Review“, Шпаркасе ...

Прочитај повеќе

Извлечени 15-те добитници од 7- коло месечни награди преку MojДДВ #МојаНаграда

Извлечени се 15-те добитници на месечните награди од по 20.000 илјади денари преку наградната игра МојДДВ #МојаНаграда, на јавно извлекување коешто се одржа во саботата вечер на ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 29 1 2 29