среда, јули 28, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: макпетрол

Хортикултурно уредување во скопската општина Карпош, од страна на „Макпетрол“ АД

„Макпетрол“ АД, како општествено одговорна компанија, континуирано презема соодветни мерки за справување со актуелните еколошки проблеми. Овој пат, преку донација ...

Прочитај повеќе

Инвестицискиот циклус на „Макпетрол“ АД продолжува, реновирана и модернизирана бензинската станица во Виница

„Макпетрол“ АД Скопје ја пушти во употреба, втората по ред во овој месец, реконструирана бензинска станица. Овој пат станува збор ...

Прочитај повеќе

Инвестицискиот циклус на „Макпетрол“ АД продолжува: Реновирана и модернизирана бензинската станица во Кичево

Повеќе од седум децении „Макпетрол“ АД се стреми кон постојан напредок и воведување новитети во своето работење, знаејќи дека својот ...

Прочитај повеќе

„Макпетрол“ АД продолжува со инвестицискиот циклус, реновирана и модернизирана бензинската станица во центарот на Тетово

Во изминатиот период, „Макпетрол“ АД, најголемиот дистрибутер на горива во државата, постојано инвестира во обнова на своите бензински станици како ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 21 1 2 21
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00