петок, април 16, 2021
11 °c
Skopje
7 ° пет
11 ° саб
10 ° нед

Tag: ливерпул

Навивачите на Ливерпул ја прекршија забраната за собири и организираа пречек за тимот (видео)

Натпреварите во англиската лига се затворени за гледачите поради пандемијата на коронавирус, но навивачите на Ливерпул вчера сепак најдоа начин ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 35 1 2 3 35