петок, февруари 26, 2021
4 °c
Skopje
10 ° пет
6 ° саб
5 ° нед

Tag: затворени

Бројот на починати од коронавирус во земјава надмина 300, границите на ЕУ остануваат затворени за македонските граѓани

Земјата со недели се соочува со троцифрени бројки на новозаразени од ковид-19 на дневна основа, а бројот на починати од ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 4 1 2 4