понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: Војдан Карапетковски

Интервју со Војдан Карапетковски, извршен директор на Кара5 – “Дигитална трансформација на компаниите во време на Ковид-19”

Кара5 е водечка дигитална агенција од Скопје, Македонија која успешно работи на швајцарскиот и австрискиот пазар од 2014 година.Основана со ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00