среда, декември 2, 2020
-5 °c
Skopje
2 ° сре
4 ° чет
5 ° пет

Tag: берзи

Дрвото, а не златото, може да биде следното омилено прибежиште на инвеститорите (ИНФОГРАФИК)

Наспроти позадината на тешкaта состојба во економија поради пандемијата, но и новата ескалација на кинеско-американските тензии, инвеститорите се свртуваат кон ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 41 1 2 41